Gym park

Fitness centrum

Na zhruba 600 m2 se nachází skvěle vybavené fitness centrum podle nejnovějších fitness trendů v USA. Komplexně vybavená posilovna s klasickými stroji co do fitness patří, včetně několika úplných novinek. Kardio zóna s běžeckými pásy, sprinterským a zátěžovým pásem, bruslařským trenažerem, veslařským trenažerem, elipticaly. V posilovně nechybí ani činkárna s naprostými originály jednoručních činek.

Pro klienty jsou ve fitness centru k dispozici profesionální trenéři, kteří vás dovedou k vašemu vysněnému cíli.

Funkční sál

Další součástí fitness centra je funkční sál s rampou od prestižního výrobce skvěle vybavených funkčních ramp. Milovníci kruháčů, funkčních tréninků a crossfitu si zde opravdu přijdou na své, je tu pro ně doslova ráj. Jsou zde stojany na mrtvé tahy, přítahy, dřepy, jsou zde další jednoruční činky, kettlebelly, medicinbally, sandbagy, slambally, balanční podložky, míče, lana, švihadla, boxovací pytel, umělý trávník, saně a vše na co si jen v tomto segmentu vzpomenete.

Kruhové tréninky vedené profesionálními trenéry, v rámci vstupu do fitness.

Fitness centrum nabízí zdarma

Držitelům karet MULTISPORT, BENEFIT PLUS nebo ACTIVE PASS BY SODEXO nabízíme zdarma využití funkčního sálu, sauny a kruhových tréninků.

 

 

Kde nás najdete

Otevírací doba fitness centra:
Po – Pá  7:00 – 21:00
So – Ne 9:00 – 20:00

Kontakt na recepci:
+420 725 726 726

Provozní doba sauny:
Po – Pá 18:00 – 21:00

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu