GYM PARK CHODOV

Zbrusu nové fitness centrum GYM PARK Chodov se nachází v prostorách The Park v budově č.8 po bývalém fitness World Class, po kterém prošly prostory důkladnou rekonstrukcí.

CENÍKKDE NÁS NAJDETE

O fitness centru

Na zhruba 600 m2 se nachází skvěle vybavené fitness centrum podle nejnovějších fitness trendů v USA. Komplexně vybavená posilovna s klasickými stroji co do fitness patří, včetně několika úplných novinek. Kardio zóna s běžeckými pásy, sprinterským a zátěžovým pásem, bruslařským trenažerem, veslařským trenažerem, elipticaly a v blízké budoucnosti dorazí i schody. V posilovně nebude chybět ani činkárna s naprostými originály jednoručních činek. Další součástí fitness centra je funkční sál s rampou od prestižního výrobce skvěle vybavených funkčních ramp. Milovníci kruháčů, funkčních tréninků a crossfitu si zde opravdu přijdou na své, bude to pro ně doslova ráj. Nebude totiž nic chybět. Jsou zde stojany na mrtvé tahy, přítahy, dřepy, jsou zde další jednoruční činky, kettlebelly, medicinbally, sandbagy, slambally, balanční podložky, míče, lana, švihadla, boxovací pytel, umělý trávník, saně a vše na co si jen v tomto segmentu vzpomenete.

Aby toho nebylo málo, každý den v týdnu 3 kruhové tréninky vedené profesionálními trenéry, vrámci vstupu do fitness.

po–pá: 7:30, 12:00, 17:30
so: 10:00

Pro klienty jsou ve fitness centru k dispozici profesionální trenéři, kteří vás dovedou k vašemu vysněnému cíli.

Ve fitness centru nechybí moderní solárium, které nejen opaluje, ale i regeneruje kůži, k dispozici je i kompletní kosmetika. Sauny v dámské i pánské šatně. Másérna s kvalifikovanou masérkou. Bezbariérový přístup.

Skvěle vybavený bar, kde vám kvalifikovaní odborníci rádi zdarma poradí co je pro vás před nebo po tréninku tím nejvhodnějším doplňkem. Vzhledem k tomu, že majitelé centra jsou velkými milovníky skvělé kávy bude pro vás zde k dispozici opravdu výborná italská káva, kterou sami dovážíme z malé pražírny na severu Itálie.

GYM PARK Chodov není “jen posilovna” je to komplexní fitness centrum jehož atmosféra vás pohltí a budete se prostě chtít vrátit a přijít zas a zas.

Ceník

Jednorázový vstup 130 Kč
Měsíční permanentka 990 Kč
Roční zvýhodněná permanentka 9 990 Kč
10 vstupová permanentka – platnost 2 měsíce 1 190 Kč
Víkendová permanentka (10 vstupů) – platnost 2 měsíce 590 Kč

Fitness centrum nabízí zdarma

Držitelům karet MULTISPORT, BENEFIT PLUS nebo ACTIVE PASS BY SODEXO nabízíme zdarma využití funkčního sálu, sauny a kruhových tréninků.

Kde nás najdete

Otevírací doba fitness centra:
Po – Pá  7:00 – 21:00
So – Ne 9:00 – 20:00

Kontakt na recepci:
+420 725 726 726

Provozní doba sauny:
Po – Pá 18:00 – 21:00
So – ne 18:00 – 20:00

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu